صفحه اول   Home Türkçe کوردی English Deutsch Français تماس با ما    Contact Us
پذيرش سايت > در باره ما و از ما > از سوی همکاران وب سایت > توضیحاتی از سوی گردانندگان وب سایت

نسخه قابل چاپ


توضیحاتی از سوی گردانندگان وب سایت

جمعه 15 فوريه 2008


در پی تشکيل "شبکه بین المللی همبستگی با مبارزات زنان ایران" درژوئیه ٢٠٠٧، وب سايت ما از روز ٢٥ نوامبر" روز جهانی نفی خشونت بر زنان" آغاز به کار کرده است. بازگشائی اين وب سايت اقدامی است برای حمایت هر چه گسترده تر از مبارزات برابری خواهانه زنان ایران و نيز دامن زدن به گفتگو با زنان دیگر کشورها و مليت ها در چهارچوب نظرات و اهدافی که در بيانيه ما مطرح شده است. وب سایت ما تریبونی خواهد بود برای فميينيسم لائیک و سکولار، و طبعا از انعکاس اخبار و انتشار مقالات و نقطه نظراتی که به اين هدف ياری رسانند استقبال می کند. در همين حال سايت ما رساننده تنوع گرايشات و افکار موجود در "شبکه" است. پس انتشار مقالات در سايت که با ذکر نام نويسند گان صورت می گيرد به معنای توافق کامل با محتوای اين مقالات نيست. وب سایت تنها پاسخگوی مقالات و متونی است که با امضاء هیئت تحریریه می باشد.

همچنین ما در بخش "چهره ما، تاریخ ما" سعی خواهیم کرد دفتر تاريخ شفاهی زنان لائيک و دگرانديش ايرانی را بگشاییم، در این امر مهم نیازمند همکاری و همیاری شما خواهیم بودم.

آگر مایل هستید که نوشته ها، خاطرات، یادداشتها، مقالات، نتایج پژوهشی و همچنین نظرات و انتقادات شما در این وب سایت انتشار یابد و به نظر عموم رسد، لطفاً آنها را در فرمات " MS-Word" برای ما ارسال کنید.

منتظر نوشته ها و پيشنهادات شما برای پر بارتر شدن وب سايت هستيم

هیئت تحریریه

SPIP | اسکلت | | نقشه ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0